Лікування болю

Полегшення болю

Дізнайтеся про використання препаратів Вольтарен під час вагітності та грудного вигодовування.

Полегшення болю під час вагітності

Вагітність та грудне вигодовування є протипоказаннями для багатьох ліків. Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, перед початком користування будь-якими ліками порадьтеся з лікарем.

Чи можна застосовувати Вольтарен під час вагітності?

Застосування препаратів Вольтарен Емульгель та Вольтарен Форте, які містять нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) диклофенак діетиламіну, не вивчалося у дослідженнях за участю вагітних жінок. Через це їх не слід застосовувати під час вагітності. Виключенням є випадки, коли ці ліки призначає лікар.
Як і інші нестероїдні протизапальні засоби, Вольтарен Емульгель та Вольтарен Форте протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності, порушення діяльності нирок плода з подальшим маловоддям та/або серцево-легеневої токсичності з передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією. Застосування препарату протягом перших двох триместрів вагітності допускається тільки якщо очікувана користь переважає потенційний ризик для плода. При цьому жінкам, які планують вагітність та протягом перших двох триместрів вагітності рекомендується зменшити дозування до мінімально можливого рівня та скоротити термін лікування.

Чи можна застосовувати Вольтарен під час грудного вигодовування?

Невідомо, чи диклофенак при зовнішньому застосуванні виділяється в грудне молоко, тому застосування Вольтарен Емульгелю не рекомендується у період годування груддю. Проте, при наявності вагомих підстав для застосування препарату у період годування груддю, препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

*Глобальний індекс болю 2014: дослідження за підтримки компанії GSК, повний звіт, с. 102

Дізнайтеся більше

Фізичні вправи та наше тіло

Дізнайтеся, чому корисні фізичні вправи та як фізична активність допомагає нам залишатися здоровими та полегшує біль.

Детальніше

Різновиди болю та лікування

Дізнайтеся більше про лікування різноманітних видів болю.

Детальніше

Різновиди болю

Дізнайтеся більше про різні види болю та їх причини.

*Глобальний індекс болю 2014: дослідження за підтримки компанії GSК, звіт, с. 8

Детальніше