Детальніше про біль

Що таке запалення?

Дізнайтеся більше про запалення, його причини та прояви.

Що таке запалення?

Запалення – це здорова відповідь організму на ураження. Запалення виникає, коли білі клітини крові (лейкоцити) починають боротися з інфекцією – наприклад, бактеріями або вірусами. Запалення також розвивається при травмах. Наприклад, при розтяжінні зв'язок в ураженій ділянці виникає біль, набряк та запалення.

Як довго триває запалення?

Гостре запалення зазвичай минає через декілька днів. Не дивлячись на те, що запалення супроводжується неприємними відчуттями (в тому числі болем та зудом), воно допомагає нам одужувати.

Запалення виникає, коли імунна система стає на захист організму від інфекцій та ушкоджень. За допомогою запалення наша імунна система ізолює та видаляє уражену тканину, завдяки чому людина одужує.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Під час запалення розширюються кровоносні судини та до пошкодженої зони приливає більше крові. Тому розвивається почервоніння та місцеве підвищення температури.*

Симптоми запалення

Основні ознаки гострого запалення: почервоніння, місцеве підвищення температури, набряк, біль та обмеження рухливості в ураженій ділянці тіла. Іноді запалення виникає лише на невеликій ділянці тіла та минає самостійно. В інших випадках воно захоплює велику площу тіла, приносить біль та потребує лікування.

Діагностика та лікування

94% россиян утверждают, что знают причину своей боли

Якщо ви відчуваєте сильний біль, або біль довго не проходить, вам слід звернутися до лікаря. Лікар огляне вас та призначить додаткові обстеження (аналіз крові, рентген, МРТ або КТ) для визначення причини запалення. Лікар призначить вам лікування, наприклад, нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). Вони дозволяють зменшити запалення та полегшити біль.

**Глобальний індекс болю 2014: дослідження за підтримки компанії GSK, звіт, с. 40

Профілактика

З коротенького відео дізнайтесь більше про те, як запалення та неправильна постава можуть викликати біль.

Дізнайтеся більше

Що таке біль?

Дізнайтеся більше про біль та його причини.

Детальніше

Біль та його лікування

Дізнайтеся більше про лікування різних видів болю.

Детальніше

Як працює Вольтарен?

Дізнайтеся, як Вольтарен допомагає усунути біль, зменшити запалення та набряки.

**З бази даних досліджень препарата Вольтарен

Детальніше
$alt_text_icon $alt_text_icon