Вольтарен та остеоартроз

Як Вольтарен Форте допомагає полегшити біль при остеоартрозі?

Остеоартроз – одна з основних причин болю у суглобах. Дізнайтеся, як Вольтарен Форте допомагає полегшити біль при остеоартрозі.

Що таке остеоартроз?

Остеоартроз - найрозповсюдженіше захворювання суглобів; воно має дегенеративний характер. Ризик розвитку цього захворювання підвищується з віком. При остеоартрозі виникає біль у колінах, тазостегнових суглобах, суглобах пальців рук та попереку. Ступінь складності захворювання буває різною: у когось виникають незначні симптоми, іншим людям внаслідок остеоартрозу стає важко та болісно виконувати повсякденні дії.

Які є причини остеоартрозу?

Остеоартроз виникає через поступове руйнування суглобів. Наші суглоби руйнуються кожного дня, але у нормальному стані організм відновлює пошкоджені ділянки без жодних симптомів. При остеоартрозі організму це не вдається. У результаті виникає стирання хряща (захисного шару, який забезпечує плавний рух у суглобі), з'являються кісткові нарости, а у суглобі виникають запальні процеси. Суглоби болять та набрякають; виникає скутість рухів.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

По данним Всесвітньої організації захисту здоров'я, остеоартроз входить до десятки захворювань, які найчастіше призводять до інвалідності у розвинутих країнах світу. *

Фактори ризику

Остеоартроз виникає з багатьох причин. Основні фактори ризику для розвитку цієї хвороби:

  • Вік: остеоартроз частіше всього виникає у людей старших за 45 років
  • Маса тіла: зайва вага підвищує навантаження на суглоби (особливо тазостегнові та колінні), підвищуючи ризик розвитку остеоартрозу
  • Травми суглобів: травми та операції на суглобах підвищують ризик розвитку остеоартрозу, особливо у тих випадках, коли людина дає надмірне навантаження на суглоб, не дочекавшись його повного одужання
  • Стать: остеоартроз здебільшого виникає у жінок


Як Вольтарен допомагає полегшити біль?

Вольтарен (Вольтарен Емульгель та Вольтарен Форте), завдяки нестероїдному протизапальному засобу (НПЗЗ) диклофенаку діетиламіну, що входить до його складу, через шкіру проникає до осередку болю, допомогає полегшити біль та запалення в м'язах, суглобах, спині. Завдяки особливій кришці, тубу Вольтарен Форте 100 г можна легко відкрити, навіть якщо у вас болять суглоби пальців рук.

Як працює Вольтарен?

Вольтарен містить нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) диклофенаку діетиламін. Гель наносять на поверхню ураженої ділянки легкими втираючими рухами. Препарат не слід наносити на пошкоджену чи інфіковану шкіру, відкриті рани та під повітронепроникні пов'язки.
Завдяки спеціальній формулі зі слабким запахом Вольтарен поєднує у собі властивості емульсії і гелю, охолоджує шкіру.

Дізнайтеся більше

Як працює Вольтарен?

Дізнайтеся, як Вольтарен полегшує біль, зменшує запалення та прискорює одужання.

Детальніше

Види болю та лікування

Дізнайтеся більше про лікування різних видів болю.

Детальніше

Остеоартроз

Остеоартроз – найрозповсюдженіше захворювання суглобів. Дізнайтеся про причини, які його викликають та способи полегшення болю.

*Глобальний індекс болю 2014: дослідження за підтримки компанії GSK, звіт, с. 8

Детальніше