Умови використання веб-сайту ГСК

Оновлено: [шаблон від 31 березня 2021 р.]

Ці Умови (далі - Умови) є пропозицією користувачеві мережі Інтернет (далі - Користувач) використовувати Інтернет-сайт (далі - «інтернет-сайт») Підприємства з 100% іноземними інвестиціями у формі Товариства з обмеженою відповідальністю "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О .В." (далі -«GSK»), який є власністю або промотується GSK.

Починаючи використовувати цей інтернет-сайт / його окремі функції, Користувач вважається таким, що прийняв ці Умови, а також умови Регулюючих документів (на які є посилання в цих Умовах) у повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-якими з положень Умов і / або Регулюючих документів, Користувач не має права використовувати інтернет-сайт.

ГСК залишає за собою право на свій розсуд змінювати, модифікувати, додавати або видаляти фрагменти цих Умов використання в будь-який час. Чинна редакція цих Умов розміщена за адресою (посилання) внизу веб-сторінки. Ризик неознайомлення з новою редакцією Умов та / або Регулюючих документів несе Користувач, продовження користування інтернет-сайтом після зміни (оновлення) Умов та Регулюючих документів вважається згодою з їх новою редакцією.

У разі, якщо GSK внесені будь-які зміни до цих Умов, в порядку, передбаченому в попередньому абзаці, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання інтернет-сайту.

Інформація медичного характеру

Представлена ​​на інтернет-сайті інформація призначена виключно для загальних інформаційних цілей. Інтернет-сайт може містити інформацію про захворювання і їх лікування. GSK не робить заяв про те, що матеріал даного інтернет-сайту підходить або доступний для використання за межами території місця знаходження цільової аудиторії. Відвідувачі даного інтернет-сайту, місце знаходження яких відрізняється від зазначеної території, користуються інтернет-сайтом за своєю власною ініціативою і несуть відповідальність за дотримання місцевого законодавства, в тій мірі, в якій воно може бути застосовано. Інформація, розміщена на цьому інтернет-сайті, не повинна бути витлумачена як надання медичних рекомендацій або порад, і не може лежати в основі прийняття рішень або дій. За конкретними медичними рекомендаціями завжди варто звертатись до кваліфікованого лікаря.

Своєчасність інформації

GSK докладає всіх розумних зусиль для оновлення цього інтернет-сайту, тим не менш, з часом деяка інформація може втратити свою актуальність. За винятком окремо зазначених випадків, GSK не гарантує точності і повноти інформації, розміщеної на даному інтернет-сайті.

Гіпертекстові посилання

Даний інтернет-сайт може містити посилання на інші інтернет-сайти, в тому числі на інтернет-сайти компаній групи GSK в інших країнах. Будь ласка, переконайтеся що Ви ознайомлені з положеннями правової політики і конфіденційності інших інтернет-сайтів компаній групи GSK або третіх сторін, посилання на які містяться на нашому інтернет-сайті. GSK не має відношення до інформації або думок, розміщеним на інтернет-сайті третьої сторони, не рекомендує їх і не несе за них відповідальності.

Доступ

Доступ до цього інтернет-сайту надається на тимчасовій основі, і GSK залишає за собою право скасовувати або змінювати послугу, що надається на цьому інтернет-сайті, без повідомлення. GSK не гарантує відсутність помилок і збоїв в роботі інтернет-сайту. GSK не несе відповідальності за недоступність інтернет-сайту в будь-який час або протягом будь-якого періоду незалежно від причини.

Інтелектуальна власність

Всі права інтелектуальної власності на матеріали цього інтернет-сайту належать групі компаній GSK, або група компаній GSK отримала дозвіл на використання цих матеріалів, якщо не вказано інше. Часткове або повне відтворення змісту в будь-якому вигляді суворо заборонено, за винятком наведених нижче випадків.

Ви можете читати, переглядати, роздруковувати, завантажувати і копіювати матеріали цього інтернет-сайту для свого особистого і некомерційного використання за умови, що Ви вкажете цей інтернет-сайт як джерело матеріалу і включите знак авторського права «© група компаній GSK, всі права захищені» . Якщо немає іншої конкретної вказівки, будь-яке інше використання матеріалів заборонено.

Зміст цього інтернет-сайту не має бути витлумачено як надання ліцензії або права на інтелектуальну власність (включаючи патенти, торгові марки або авторське право), що належить групі компаній GSK або третій стороні.

GSK не претендує на власність, або яке-небудь відношення до будь-якої торговельної марки третьої сторони, яка використовується на цьому інтернет-сайті. Такі сторонні торгові марки використовуються тільки для ідентифікації товарів і послуг з їх правовласниками, що не повинно мати на увазі ніякої фінансової підтримки або схвалення використання цих торгових марок з боку GSK.

Інформація, яку надає Користувач

Всі повідомлення і матеріали, що передаються користувачами на інтернет-сайт компанії GSK по електронній пошті або іншим способом (за винятком інформації, яка містить персональні дані і / або дані медичного характеру, описані в Політиці конфіденційності компанії GSK), розглядаються як неконфіденційні і не накладають на GSK зобов'язання по відношенню до такої інформації. GSK може вільно використовувати цю інформацію на свій розсуд, у тому числі відтворювати і публікувати, а також може використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або методи, що містяться в такій інформації в будь-яких цілях, включаючи комерційні, без здійснення виплат користувачам за реалізацію цього права.

Конфіденційність

GSK поважає конфіденційність відвідувачів свого інтернет-сайту. Будь ласка, ознайомтеся з Повідомленням про конфіденційність GSK, в якому Ви можете знайти виклад своїх прав і обов'язків щодо інформації, що міститься на цьому інтернет-сайті.

Інформація, що міститься на даному інтернет-сайті, не є запрошенням до укладення угоди.

Ніяка інформація, що міститься на цьому інтернет-сайті, не є запрошенням або пропозицією до інвестування або придбання цінних паперів і американських депозитарних розписок компанії GSK. Зокрема, дійсні результати і розробки можуть істотно відрізнятися від прогнозу, думкок або очікувань, які наведені на даному інтернет-сайті, крім того, на зростання цінних паперів в минулому не можна орієнтуватися при оцінці майбутнього зростання.

Відповідальність

За винятком випадків, коли це заборонено законом, і за винятком будь-яких гарантій, прямо передбачених цими Умовами використання, будь-яка умова, гарантія, право або відповідальність, які в іншому випадку були б такими, що маються на увазі у цих Умовах використання або встановлювалися б законом, виключаються.

Користувачі використовують інтернет-сайт на свій власний ризик, а ГСК за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи без обмеження, прямі, побічні, непрямі збитки або штрафні збитки чи шкоду, а також збитки, заподіяні внаслідок упущеної вигоди, втрати даних або переривання господарської діяльності), пов'язані з доступом, використанням або неможливістю доступу або використання веб-сайту або будь-яких помилок чи упущень у його вмісті. Це включає завдання шкоди комп'ютеру Користувача або іншому майну, зокрема завданої комп'ютерними вірусами або будь-яким іншим технологічно шкідливим матеріалом, які можуть заразити комп'ютер Користувача або інше майно внаслідок використання цього веб-сайту, включно з завантаженнями будь-яких файлів або іншого вмісту з веб-сайту.

Регулююче права та юрисдикція

Ця Угода про Умови використання інтернет-сайту регулюються правом України. Ви чітко розумієте і погоджуєтеся на виключну юрисдикцію судів України.

Заголовки, використані в цих Умовах використання, наведені виключно для зручності та не використовуються при визначенні значення або тлумаченні цих Умов використання.